Profesjonalnie zajmiemy się Twoją szkodą

Likwidacja szkód

perfekcja w każdym calu

Realizacja zobowiązań wynikających z zawartych umów OC i AC jest absolutną podstawą dobrych i partnerskich relacji. Satysfakcjonująca i szybka likwidacja oraz indywidualne podejście do każdej szkody przez nasz dedykowany zespół jest naszym priorytetem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dla klienta spokój i poczucie bezpieczeństwa.

oryginalnie? oczywiście!

Wszystkie naprawy przeprowadzamy na oryginalnych częściach, które pozyskujemy z autoryzowanego serwisu operatora (ASO). Na koniec naprawy wystawiamy fakturę z wyszczególnieniem części, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o udowodnienie potencjalnemu kupującemu auta historii pojazdu.

Czas, spokój i zaufanie...

To nasze słowa kluczowe, które przyświecają nam przy likwidacji szkód. Niezwykle często ubezpieczyciele gwarantują samochód zastępczy tylko na technologiczny czas naprawy zapisany w kosztorysie, który niemal za każdym razem jest drastycznie zaniżony! My gwarantujemy samochód zastępczy na cały czas naprawy Twojego auta.

Czas? Spokój? bezpieczeństwo? Rozwiązanie? PAKA!

Skontaktuj się

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić osobiście, telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza umieszczonego po lewej stronie.

Siedziba

P.H.U. PAKA

ul. Trawiasta 30

15-161 Białystok

Serwis@pakaa.pl

Dane do faktur

P. H.U. PAKA

Dorota Puchalska

ul. Diamentowa 19

NIP: 5422599097

Telefony

Prezes firmy +48 535 500 345

Samochody osobowe +48 883 444 511

Samochody ciężarowe +48 535 500 266