Transport i spedycja zawsze na czas

Usługi transportowe

Zawsze na czas!

Specjalizujemy się w transporcie dystrybucyjnym dla branży FMCG. Współpracujemy ze sklepami lokalnymi, oraz sieciami handlowymi zarówno międzynarodowymi jak i polskimi. Nasi partnerzy to również puby, stacje benzynowe i hurtownie. Nasze działania mają na celu rozwój o kolejne kierunki i kanały dystrybucji. Mamy doświadczoną załogę składającą się z kierowców oraz pomocników/konwojentów którzy każdego dnia pracują nad jakością realizowanych dostaw, a także nad budowaniem i utrzymywaniem, świetnych relacji z każdym klientem.

Polska, europa a może świat?

Jesteśmy elastyczni. Przyjmiemy każde zlecenie, którego nie ograniczają przepisy wjazdowe. COVID pokrzyżował plany wielu spedytorom, ale dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak zaplanować trasę, aby nie dać się restrykcjom i punktualnie dowieźć Twój ładunek na miejsce.

CZAS to pieniądz

Nasze zaawansowane systemy śledzą przebieg trasy każdego pojazdu. Nigdy nie zatrudniamy kierowców bez doświadczenia. W dbałości o bezpieczeństwo naszych kierowców i Twojego ładunku, zawsze szczegółowo sprawdzamy pojazd przed wyjazdem.

Skontaktuj się

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić osobiście, telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza umieszczonego po lewej stronie.

Siedziba

P.H.U. PAKA

ul. Trawiasta 30

15-161 Białystok

Serwis@pakaa.pl

Dane do faktur

P. H.U. PAKA

Dorota Puchalska

ul. Diamentowa 19

NIP: 5422599097

Telefony

Prezes firmy +48 535 500 345

Samochody osobowe +48 883 444 511

Samochody ciężarowe +48 535 500 266